Mexhiti uron Ramazanin: Muaji që reflekton sakrificën, devotshmërinë, triumfin e së mirës, mposhtjen e koprracisë

INA
INA

10/03/2024

Kryetari i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti nëpërmjet një video ka uruar muajin e shenjtë tl Ramazanit.

“Muaji që reflekton sakrificën, devotshmërinë, triumfin e së mirës, mposhtjen e koprracisë, ku falja dhe dashuria ndaj njëri tjetrit është pasqyra më e bukur e mundëshme, ku lidhjet mes farefisit forcohen edhe më shumë”, thotë në urimin e tij Mexhiti.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

rijad shaqiri hysni shaqiri

Rijad Shaqiri: Unë me mburrje e them se jam biri i Hysni Shaqirit

vlen llogo

VLEN: Bujar Osmani është supermjeshtri i korrupsionit në këtë shtet

mpj22-696x385

Maqedonia e Veriut formon shtab krize për evakuimin e shtetasve nga Lindja e Mesme

mesuesi

Vdiq pishtari i arsimit, mësuesi nga Sllupçani, Qemal Iseni

arberesha kryeziu

Deputetja e VV-së, Hyseni: Bujar Osmani përfaqësues i “Ballkanit të Hapur”, Arben Taravari i rreshtuar përkrah Kosovës

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Mjekët specialistë privatë në RMV nga sot në grevë të përgjithshme

shkupi

Turistët nga Turqia dominojnë për turizëm në Maqedoninë e Veriut

Mickoski vmro platforma

Mickoski: Kohët kur Reçica mund të shantazhonte dhe të diktonte kushte kanë ikur

hotel mijallkov oher

Kompania e Mijallkovit filloi me ndërtimin e një hoteli luksoz në Ohër, reagon “02 Iniciativa”

INFO

NA NDIQ