Mexhiti: Zero projekte për administratën, premtime dhe mashtrime

Iliria News Agency
Iliria News Agency

7 Shkurt, 2023

Nënkryetari i BDI nga i ashtuquajturi Grupi Zjarrit, Izet Mexhiti ka kritikuar mosrealizimin e premtimeve në administratë.

“Ekzekutiv i 2%…Të dashur përkrahës, në Zgjedhjet Parlamentare të Vitit 2020, votuesit tonë i ofruam 180 projekte dhe zotime të ndara në disa sektorë. Sot po ju përkujtoj për disa zotime për administratën publike, ku realizimi është 0 projekte!”, ka shkruar Mexhiti duke pasur si cak zvkryeministrin Artan Grubi.(INA)

https://www.facebook.com/100044857800537/posts/pfbid02JJC23PHBZ4dBNbnaNpJUvYoawyH3Zqr3kBgNxrrVDjfSTk7hY2gsGsbHfyLxpznRl/?mibextid=UUgoR4

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

serbet smigic sulm veri polici zvecan kfor

Priten tensione në Bosnjë dhe Mal të Zi/ alarmon profesori, doli në shesh skenari i Vuçiqit!

vucic

“Vuçiq ik”, pamje nga protesta masive në Beograd kundër regjimit

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

Screenshot_2023-06-03-18-00-33-680-edit_com.android.chrome

Sveçla: Përpjekjet për destabilizimin e Kosovës nuk kalojnë, Serbia e Rusia nuk kalojnë

Rama-kurti

Rama falënderon BE-në që po i bën presion Kosovës për zgjidhjen e situatës në veri

IMG_1833

Doli i veshur me bluzë të NATO-s, Gashi reagon ndaj Haradinajt – e kritikon ashpër në këtë pjesë

INFO

NA NDIQ