‘Mezi po pres’! Fitoi projektin që kishte ëndërruar nga Big Brother, Einxhel zbulon ç’ka ndodhur

Picture of INA
INA

13/08/2023

Në një nga spektaklet e “Big Brother Vip 1”, Einxhel Shkira fitoi një projekt në “Top Channel” sipas formulës që kishte dëshiruar, ku në qendër do të jenë vajzat që nuk kanë mundësi për t’u shkolluar.

Ka kaluar më shumë se një vit dhe njerëzit janë kurioz çfarë u bë me projektin e Einxhelit. Këtë e ka zbuluar vetë ajo duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram.

Einxhel ka treguar se ende është duke punuar për këtë projekt pasi do që ta realizojë me gjithçka të nevojshme

“Më vjen mirë që pyesni dhe janë pafund mesazhe që më pyesin, nuk është një plan, është një projekt, goxha ambicioz, për të cilin dikur kam pasur nevojë për njerëz të tjerë që të mund ta realizoj sepse kam qenë e vetme, pa asnjë lloj ndihme, pa asnjë lloj suporti, pa asnjë lloj njohje. Siç e dinë të gjithë Big Brother ka qenë trampolina që unë kam dashur të përdor për të realizuar këtë projekt, nga i cili asnjë moment nuk kam hequr dorë së menduari dhe së punuari për të. Thjesht dua ta bëj siç duhet. Dua të ketë gjithçka që është e nevojshme. Nuk dua të bëj diçka amatore. Nuk dua të hap një fondacion që është anonim që nuk dihet as si buron, as ça bën, as qysh as tek, kështu që me atë po merrem”, tha Einxhel.

TË FUNDIT
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ