Mickoski: Nuk kam dokumente me emrin e ri të shtetit, do t’i nxjerr me procedurë të shpejtë

ina-online
ina-online

15/02/2024

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në ClickPlus ka bërë të ditur se nuk ka ende dokumente personale me emrin e ri të shtetit.

Thotë se do t’i nxjerrë javën që vjen, me procedurë të përshpejtuar pasi duhet të udhëtojë.

“Jo, nuk kam. Javën e ardhshme duhet të udhëtoj dhe tashmë kam caktuar termin dhe të martën duhet të shkoj të fotografohem. Nuk e dij sa shpejtë do të jetë sepse unë u paraqita me procedurë të shpejtë”, tha Mickoski.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

izet mexhiti

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

vlen llogo

VLEN: Pacienti dhe Fronti i listës së zezë, shkaktarët e rënies së besimit në gjyqësor dhe prokurori

Kacarska-780x439-1-1

Kacarska: Gjykata Kushtetuese mund të vendosë për kushtetutshmërinë e Kodit Zgjedhor

bujar osmani

Osmani: Brenda 48 orëve mund të shpërthejë konflikt në Lindjen e Mesme

mpj22-696x385

MPJ apelon që të shmangen udhëtimet në Izrael dhe rajon

BDI selia

BDI: Korrupsioni ka emër, Izet Mexhiti dhe komuna e Çairit

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI më e pasura, me më shumë para se partitë tjera

mexhiti izet

VLEN: Ndryshimet kushtetuese, kusht për koalicion me VMRO-DPMNE-në

KSHZ-Komisioni

Këto janë numrat e listave për deputetë që mund të votoni më 8 maj

INFO

NA NDIQ