Mickoski për ndryshimet kushtetuese: Atë temë e kam mbyllur

Iliria News Agency
Iliria News Agency

12 Prill, 2023

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski tha se për të është mbyllur çështja e ndryshimeve kushtetuese, përcjell TV21. Ai sot nuk deshi të komentojë më tepër duke lënë të nënkuptohet qe VMRO-ja do të vazhdojë të mbaj qëndrim për mos-votimine të njëjtave.

“Nuk kam koment. E kam thënë komentin tim se atë temë e kam mbyllur dhe nuk kam se çfarë të komentoj më tepër”, tha mes tjerash Mickoski.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

serbet smigic sulm veri polici zvecan kfor

Priten tensione në Bosnjë dhe Mal të Zi/ alarmon profesori, doli në shesh skenari i Vuçiqit!

vucic

“Vuçiq ik”, pamje nga protesta masive në Beograd kundër regjimit

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

Screenshot_2023-06-03-18-00-33-680-edit_com.android.chrome

Sveçla: Përpjekjet për destabilizimin e Kosovës nuk kalojnë, Serbia e Rusia nuk kalojnë

Rama-kurti

Rama falënderon BE-në që po i bën presion Kosovës për zgjidhjen e situatës në veri

IMG_1833

Doli i veshur me bluzë të NATO-s, Gashi reagon ndaj Haradinajt – e kritikon ashpër në këtë pjesë

INFO

NA NDIQ