Mickoski: Urime fitoren e mikut të madh të Maqedonisë, Rexhep Taip Erdogan

Picture of INA
INA

29/05/2023

reu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka uruar sot rizgjedhjen e Rexhep Taip Erdogan për president të Turqisë, përcjell TV21 Mickoski thotë se kjo ishte një fitore e qartë dhe domethënëse.

“Urime fitoren domethënëse dhe të qartë të mikut të madh të Maqedonisë, Rexhep Taip Erdogan. I uroj një mandat të suksesshëm dhe arritje të reja popullit mik turk dhe Turqisë mike”, ka shkruar Mickoski.

https://www.facebook.com/MickoskiHristijan/posts/pfbid0efFc89mizbhbEDrX6hHCsaCr59CZWg1gdRm6oPMxAGkbYCrRgmJX5h7VbSVfbzZwl

TË FUNDIT
3 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
4 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
6 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
8 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
10 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

ME TE LEXUARA

13 orë
Çfarë Trump i tha sigurimit pak sekonda pasi u qëllua
3 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
18 orë
FBI identifikon sulmuesin, kush është autori 20 vjeçar që qëlloi me armë Donald Trump!
12 orë
Dëshmitari: Paralajmërova sigurinë e Trump për qitësin mbi çati: Po mendoja se pse nuk ndërhynë?
18 orë
Biden flet për sulmin me armë ndaj Trump
12 orë
Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos
18 orë
Del video kur snajperisti vret sulmuesin e Trump në tubimin në Pensilvani (VIDEO)
12 orë
Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

LEXO MË SHUMË

IMG_4368

Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe

herol-750x896

Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

INFO

NA NDIQ