Mihrije Braha ia “sugjeron” disa rroba Remzie Osmanit për dasmën e djalit të saj

Vëmendjen e madhe të mediave këto ditë po marrin dy artistet shqiptare, Remzie Osmani dhe Mihrije Braha.
E tërë kjo shkak i deklaratave të tyre lidhur me mos-ftesën e Remzies në fejesën e djalit të Mihrijes, shkruan lajmi.net.

Përveç deklaratave të ndryshme në media, Mihrija mbrëmë pati edhe një sugjerim për Remzien.

Ajo i sugjeroi artistes se çfarë të vesh në dasmën e djalit të saj përmes një InstaStory.

Rikujtojmë se arsyen për mos-ftesë e pati treguar Osmani në emisionin ‘Mirage’ para disa kohësh.