Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

INA
INA

06/12/2023

Dita e fillimit të BBVA duket se është shumë e afërt.

Luizi me një story sot na e konfirmoi këtë dhe se do jetë ai opinionisti pasi ndoshta po bën dhe provat teknike.

“Ja dhe mikrofoni, ca po vjen” dëgjohet të thotë Luizi.

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3251323101906063189?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTRhZmU1ODE2NA==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbbb

Ky postim i Arbana Osmanit do t’ua mbushë sytë me lot

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

640-0-b107a9d4af416cbee8d903cc366df502

Julia debat të ashpër me Eglën: Kam ardhur të të nxjerr ty nga shtëpia

INFO

NA NDIQ