Mikullovci:Sot në mesditë(e jo në mesnatë)më vizitoi Kryeministri Albin Kurti

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe ish-kryeparlamentarit, Glauk Konjufca e kanë vizituar sot aktorin e njohur shqiptar, Adem Mikullovci.

“Sot në mesditë(e jo në mesnatë)më vizituan Kryeministri Albin Kurti dhe Ministri i punëve të jashtme Glauk Konjufca”, është shprehur Mikullovci.

Aktori kosovar ka thumbuar presidentin Thaçi dhe liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj të cilët e kanë vizituar deputetin Haxhi Shala, për ta bindur për votën ndaj Qeverisë Hoti. (INA)