Milaim Zeka formon partinë e re, PEK shpallet më 29 qershor (FOTO)

0

Gazetari i njohur dhe aktualisht deputet i NISMA në Kosovë, Milaim Zeka ka bërë publike partinë e re Partia Euroatlantike e Kosovës. Ai përmes një postimi ka bërë të ditur se më 29 qershor.

“Ju ftoj ne perurimin e Partise Euroatlantike te Kosoves, me 29 qershor, ora 12.00, ne Emerald Hotel, magjistralja per Ferizaj.”, ka paralajmëruar Zeka.