Milani ndalet në barazim

ina-online
ina-online

25/02/2024

Atalanta ka treguar lojë të mirë dhe si rrjedhojë e kësaj ka importuar një pikë të madhe nga stadiumi “San Siro” në Milano.

Përballja mes Milanit dhe Atalantës ka përfunduar me rezultat 1:1.

Berat Gjimshiti, reprezentues i Shqipërisë, është paraqitur nga minuta e parë për skuadrën nga Bergamo.

Leao ka shënuar në minutën e 3-të për Milanin dhe Koopmeiners nga penalltia ka barazuar rezultatin në minutën e 42-të.

Milan është në vend të tretë me 53 pikë e Atalanta në të pestin me 46 sosh.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shkendija

Shkëndija e “shkatërron” Sileksin në Tetovë, Struga ndalet me barazim

manchester united

Manchester United tremb PSG-në me çmimin e Rashford

futboll

Panik në kampionatin italian, lojtari i Romës “shembet” në fushë

myrto uzuni

VIDEO/ Myrto Uzuni shënon golin e 10-të në La Liga, e feston me “shqiponjë”

MUNICH, GERMANY - APRIL 01: Kingsley Coman (C) of Bayern München celebrates scoring the 4th team goal during the Bundesliga match between FC Bayern München and Borussia Dortmund at Allianz Arena on April 01, 2023 in Munich, Germany. (Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images)

Bayern Munich nis bisedimet me tre herë fituesin e Ligës së Kampionëve për postin e trajnerit

XHAKA GRANIT

Xhaka pasi fitoi titullin me Leverkusenin: Shkruam historinë, secili nga ne në klub tani është legjendë

Jasir Asani

FOTO/ I gatshëm për një martesë dhe një familje të madhe, Jasir Asani zbulon kush është vajza që i ka “rrëmbyer” zemrën

adrion pajaziti

Adrion Pajaziti, lojtari më i mirë i muajit mars në Premier Ligën 2

broja

Gazetari anglez tregon planet e Brojës: Armando synon lart për lëvizjen e radhës

INFO

NA NDIQ