Milani përmbysë rezultatin ndaj PSG-së

ina-online
ina-online

08/11/2023

Milani i ka përmbysur shifrat në 2-1 në derbin ndaj Paris Saint-Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Derisa pjesa e parë filloi më mirë për parisienët, e dyta ka nisur më mirë për Rossonerët.

Në minutën e 51-të, Olivier Giroud realizoi për 2-1, duke e ndezur atmosferën në San Siro.

Ishte Theo Hernandez, ai që asistoi te bashkëkombësi i tij, që e përmbysi rezultatin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kumulla

Rikthimi i Kumbullës në fushë, Mourinho jep detajet dhe datën

Shohei-Ohtani-1130x635

Në bejsboll nënshkruhet kontrata më e madhe në histori të sportit, Shohei Ohtani tejkalon yje si Leo Messi e LeBron James

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

Mesi topi arte

Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

lautaro martinez

Lautaro: Pija qetësues në çdo ndeshje deri në finalen e Champions League

Ronaldo

Ronaldo e festoi me gol dhe asist ndeshjen e tij të 1200-të në karrierë

Sylvinjo silvinjo

Sylvinho: Në “Euro 2024” të shfrytëzojmë mundësitë tona, duhet të provojmë shanset dhe të tentojmë

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

INFO

NA NDIQ