Miliarderi dibran nga Amerika, Selim Rusi përkrah koalicionin ASH-AAA: Është koha për “Ndryshim”

Duke u afruar dita e zgjedhjeve, zgjerohet përkrahja për kalicionin ASH-AAA. Në përkrahje të këtij koalicioni është rreshtuar edhe miliarderi dibran në Nju Jork, Selim Rusi. Ai është takuar me veprimtarin Ibrahim Kolari dhe bashkërisht kanë shprehur shpresën për “Ndryshim”.

Postimi i plotë i Ibrahim Kolarit:

“Ishte kënaqësi takimi me shokun tim te kahershëm Bisnismenin e sukseshem z. Selim Rusi, në shtëpinë e tij.
Ne diskutuam për Dibrën tonë të dashtun se dita ditës po shkatrrohet, populli jo i kënaqur, andaj është koha për “Ndryshim”.
U ndamë me shpresë qe kafen e dytë ta pijmë në Dibër!”, ka shkruar Kolari pas takimit./Infoshqip.com