Milot Rashica nënshkruan me Besiktasin

Picture of ina-online
ina-online

15/08/2023

Milot Rashica me sa duket do ta vazhdojë karrierën e tij në Turqi, por jo te Galatasaray.

Sipas mediave turke, është gjiganti tjetër turk, Besiktas që ka arritur marrëveshje për transferimin e yllit kosovar.

Sipas raportimeve, Besiktas do të paguajë 5 milionë euro te Norwich për shërbimet e Rashicës.

Rashica sezonin e kaluar ishte i huazuar te Galatasaray, ku pati sezon fantastik duke e fituar edhe titullin e kampionit në fund.

TË FUNDIT
21 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
21 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
21 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
21 orë
Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)
21 orë
Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

ME TE LEXUARA

23 orë
Shkëndija eliminohet nga Conference League!
22 orë
Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai
21 orë
Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së
21 orë
Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)
21 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
21 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
21 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

LEXO MË SHUMË

arber hoxha

Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

jasir asani

E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

real madrid anceloti

Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd

portieri serb tre gishta provokon

Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)

ten hag manchester united

Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

morata

Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai

shkendija tetoves

Shkëndija eliminohet nga Conference League!

Anglia

Ja kush është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e “tre luanëve”

argjentina

Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?

INFO

NA NDIQ