Ministri i brendshëm, Spasovski del pozitiv me Kovid-19

0

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski me anë të një statusi në fejbuk ka njoftuar se ka dalë pozitiv në testin për Covid-19, raporton SHENJA.

Spasovski më tej ka shtuar se gjendja e tij shëndetësore është e mirë, me simptoma të lehta dhe tashmë është në vet izolim.

Së fundi një pjesë e ministrave dhe deputetëve u prekën nga virusi vdekjeprurës.

Ja postimi i tij i plotë në fejsbuk: