Ministri i Qeverisë së Maqedonisë i dha fund beqarisë, dje u martua (FOTO)

Gjatë ditës së djeshme është martuar ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski, përcjell TV21.

Lajmin e ka bërë të ditur gruaja e ministrit të Bujqësisë Ljupço Nikollovski, Adrijana Nikollovska, e cila ka shpërndarë disa fotografi nga dasma. Ministri Boçvarski është martuar me Marinela Serafimovën, me të cilën u fejuan në gusht të vitit të kaluar.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=534840644681723&set=a.450130166486105&type=3