Miqësorja Shqipëri-Norvegji, nis shitja e biletave online

0

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e parë miqësore të ekipit kombëtar për vitin 2018, Shqipëri-Norvegji, e cila do të zhvillohet në datën 26 mars 2018, në “Elbasan Arena”, ora 19:00.

Tifozët që duan ta përcjellin nga stadium këtë ballafaqim mund t’i blejnë biletat në sajtin e FSHF-së në linkun përkatës. FSHF bën me dije se janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje dhe mund të blini biletat për të ndjekur ndeshjen miqësore të ekipit përfaqësues.

Më poshtë mund të shihni listën e çmimeve të biletave:

/Gazeta Shqip/