Mjegull në mëngjes, diell gjatë ditës me temperaturë deri në 14 gradë

INA
INA

19/12/2023

Moti sot do të jetë me diell dhe kryesisht i qetë, temperatura minimale do të jetë prej -7 deri në 1, ndërsa ajo maksimale prej 4 deri në 14 gradë.

Në Shkup në mëngjes pritet paraqaqitja e mjegullës, ndërsa gjatë ditës me diell. Temperatura minimale do të zbresë deri në -4, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 7 gradë.

Në ditët në vijim, nën ndikim të presionit të lartë të ajrit dedri të mërkurën do të vazhdojë mot i qëndruehsëm dhe i qetë nëpër lugina. Të enjten dhe të premten do të ketë rritje të vranësirave, vende-vende me erë mesatare nga drejtimi perëndimor.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Instituti “Arben Xhaferi”: Bujar Osmani ka shkelur ligjin shtatë herë radhazi brenda një viti duke i mbajtur të fshehura shpenzimet e tij si Ministër i jashtëm

Kamionet-1-520x360-1

Pasaporta më shpejt për shoferët e kamionëve dhe autobusëve

Qeveria talat xhaferi

Qeveria konstatoi dhe miratoi tekstin e Strategjisë kombëtare për zhvillim 2024-2044

naim-bajrami

Krahu i Selës i ASH-së vetë apo koalicionim për zgjedhjet, flet Bajrami

Ageler

Ageler: Diskursi i fushatës të fokusohet në çështje esenciale, jo në sulme personale

IMG_9337

Banorët e nisin vetë shkollën shqipe në Nerovë të Krushevës

Arben Taravari

Taravari: Faliminderit, në një kohë rekord nënshkruat për kandidaturën time për President!

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

INFO

NA NDIQ