Mjeku nga Sllupçani i bashkohet ASH-së, Taravari jep lajmin

INA
INA

26/02/2024

Mjeku nga Sllupçani i komunës së Likovës i është bashkuar Aleancës për Shqiptarët.

“Mirësevjen në familjen e madhe, në Aleancën Për Shqiptarët, Dr. Muhamed Memeti.

Nga sot kemi kënaqësin t’ju kemi pjesë e këtij rrugëtimi të përbashkët.
Muhamed Memedi i diplomuar në fakultetin e mjekësisë në Prishtinë, nga viti 2008- 2010 i punësuar si mjek në qendrën emergjente pranë spitalit të përgjithshëm të Kumanovës, dhe pastaj nga 2011 deri në vitin 2022 i punësuar në shtëpine e shëndetit Likovë, ku gjat dy viteve ishte edhe kryeshef i shtepisë se shëndetit në periudhën më të rëndë gjatë pandemisë COVID 19, ndërsa prej vitit 2022 ndjek specializimin në fushën e kirurgjisë plastike dhe rekonstruktive pranë qendrës klinike univerzitare “Nënë Tereza” në Shkup.
Bashkërisjt çdo ditë më afër Ndryshimit!
Ia VLEN!”, ka shkruar Taravari. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1335

Edhe Erdogani a po implikohet në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut?!

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

izet mexhiti

Izet Mexhiti: Ali Ahmeti vendosi brenda natës që ta kandidojë Bujarin për president për ta përçarë votën shqiptare

INFO

NA NDIQ