“M’ka marrë malli me kallë”, Tayna nis mbrëmjet muzikore

0

Tayna ka njoftuar fillimin e mbrëmjeve muzikore.

Pas një periudhe të gjatë pauzë nga koncertet, këngëtarët janë më të gatshëm se kurrë t’i rikthehen skenës, shkruan lajmi.net.

Reperja Tayna, ka bërë të ditur se ajo ka filluar të pranojë ftesa për koncerte dhe performancën e parë do ta bëjë në Zvicër.

“M’ka marrë me kall”, ka shkruar reperja sipër fotografisë me të cilën njoftoi se po fillon me koncerte.

Kujtojmë se “A jo” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tayna, ndërsa së fundi ka finalizuar xhirimet për videoklipin e ri.