“M’kapi për fyti, m’ka rrah… edhe paratë mi mori”, Xhuli rrëfen dhunën nga ish i dashuri (VIDEO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/03/2023

Finalistja e “Big Brother VIP Kosova”, ka diskutuar me Edonin për një periudhë të vështirë në jetën e saj.

Xhuli ka bërë publike arsyen e ndarjes me ish partnerin, pasi ai ka ushtruar dhunë ndaj saj. Ajo ka thënë se e ka rrahur shumë keq, sa nuk ka ditur çfarë të bëjë.

TË FUNDIT
8 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
9 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
9 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
10 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
10 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
9 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
9 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
8 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

LEXO MË SHUMË

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

INFO

NA NDIQ