Modeli i ri nga Maserati do të dalë në shitje këtë verë

INA
INA

01/03/2024

Maserati ka zbuluar modelin e ri GranCabrio, version ky drop-top i coupe GranTurismo, i cili pritet të dalë në shitje këtë verë.

Maserati i ri GranCabrio vjen me një çati të palosshme prej pëlhure, dhe do të jetë në dispozicion në pesë ngjyra.

Shifrat e sakta të peshës së tij ende nuk janë konfirmuar, por pritet që të ketë rritje të peshës në krahasim me modelet e tjera.

Performanca e tij fuqizohet nga motori V6 turbocharged i cili prodhon 542 kuaj fuqi, dhe mbështetet në një transmision automatik me tetë shpejtësi.

Sa i përket pamjes së jashtme, do të ofrojë një dizajn elegant. Gjithashtu, kabina e tij përmban teknologji të cilësisë së lartë me një ekran dixhital me prekje.

Për specifikat dhe detajet e tjera të GranCabriot të ri do të mësojmë muajt e ardhshëm

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

intel

Intel zbulon kompjuterin më të madh neuromorfik në botë “të frymëzuar nga truri i njeriut”

rrjete sociale instagram facebook tik tok

Ky rrjet social mund ta kërcënojë Facebook, Instagram dhe TikTok

facebook-meta

Çfarë bën inteligjenca e përmirësuar artificiale e WhatsApp, Instagram, Facebook dhe Messenger

perdoruesit-e-telegram-mund-te-terheqin-cdo-mesazh-te-derguar-e-madje-biseda-te-plota_5c9920008d185

Shpërndanin fotografi dhe video të ndryshme intime, kërkohet paraburgim për administratorin e grupit “Albkings”

nasa-toka-bota-zjarre

Bën kaq nxehtë, sa Toka rrotullohet më ngadalë

bill

“Edhe unë mund të humbas punën time”, thotë Bill Gates – teksa flet për të ardhmen e Inteligjencës Artificiale

nasa

Një helikopter i vogël robotik dërgoi mesazhin e fundit nga Marsi

apple-iphone-15-pro-3

Apple bëri të mundur që përdoruesit të shkarkojnë aplikacione nga faqet e internetit

bota-rrezik globi toka

Parashikimet e Nikola Teslës që janë realizuar deri tani

INFO

NA NDIQ