Modelja e njohur shqiptare tregon më në fund moshën e saj të vërtetë

0

Jo të gjithë i përjetojmë mirë kalimet e viteve, megjithatë Emina Cunmlaj duket se e ka kuptuar se askush nuk mund t’ju shmanget atyre.

Ditën e sotme modelja e njohur shqiptare feston 35-vjetorin e lindjes dhe nëpërmjet një postimi të bërë në Instastory ka treguar se nuk u trembet aspak viteve.

“E mendoja moshën si diçka të frikshme dhe po bëj shaka me veten se jam plakur, por ndihem e bekuar me gjithçka që Zoti më ka dhënë dhe vazhdon të më jap”, shkruan Emina.

Kujtojmë se Emina është nënë e dy bukurosheve, Mia dhe Ella, ndërsa prej kohësh ajo ka hequr dorë nga karriera e saj si modele, për t’ju përkushtuar familjes dhe rritjes së vajzave./Opinion.al