Modelja kumanovare nuk i ndalë imazhet sensuale, merr vëmendje në fustanin e zi duke theksuar linjat trupore

Arbenita Ismajli vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe nga jeta profesionale dhe ajo private.Së fundi, modelja është jashtë qytetit Mançester ku ajo jeton dhe vepron, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja zeshkane ka ditë që është duke punuar dhe në Instagram vazhdon me postimet nga foto sesionet e realizuara.Ajo ka marr vëmendje me imazhet e reja ku është shfaqur veshur në fustan të zi që ia theksonin linjat e bujshme trupore.