Moderatorja shqiptare iu përgjigjët kritikëve: Qetësohuni o shqiptarë, se në Dubai nuk shkohet vetëm për ato gjëra

ina-online
ina-online

10/01/2024

Moderatorja e njohur sportive, Alesia Bami, ka kaluar festat e fundvitit në Dubai, nga ku ka postuar edhe disa foto të nxehta.

“Faktikisht vendosa që ta kaloja Vitin e Ri dhe ditëlindjen në një vend të ngrohtë sivjet, duke qenë se çdo vit e kam festuar në Shqipëri dhe u bë nami”, ka thënë ajo.

Ajo iu është përgjigjur edhe pyetjeve se me kë ka qenë në Dubai, duke qenë se vajzat shqiptare që shkojnë në këtë vend, shpesh paragjykohen. Dhe jo më kot.

“Jo, jo, qetësohu, kam qenë me familjarë. Kam qenë me familjen time dhe me kushërirat e mia. Qetësohuni, qetësohuni. Se nuk shkohet në Dubai vetëm për ato gjëra, shkohet dhe me familjen, se ju jeni të çuditshëm, ju shqiptarët”, tha ajo.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ