Modriç nuk tundohet nga arabët, kroati do të qëndrojë te Reali

Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/02/2023

Paraqitja fantastike me përfaqësuesen ballkanase në Katar i ka rritur ofertat faraonike ndaj Modriçit.

Edhe pse flitej mbi një interesim nga klubet arabe, pa përmendur ekipe specifike, prestigjiozja pranë Realit “AS” bën me dije se mesfushori nuk e ka në plan të largohet nga “Santiago Bernabeu”, të paktën edhe për një vit tjetër.

Kontrata aktuale i skadon në fund të sezonit, çka do të thotë se ai dëshiron edhe kroati një vit tjetër eksperiencë me kampionët në fuqi të Champions League.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

adrion pajaziti

Adrion Pajaziti, lojtari më i mirë i muajit mars në Premier Ligën 2

broja

Gazetari anglez tregon planet e Brojës: Armando synon lart për lëvizjen e radhës

rakitic

Rakitic kujton kohën e tij ‘të errët’ europiane, te Barcelona: “Mund të kishim fituar edhe dy ose tre Champions League”…

sergi roberto

Barcelona shpërblen kapitenin, pas sugjerimit të trajnerit. Gati rinovimi me Sergi Roberto

dashmir beari

Në Poroj të Tetovës u varros trajneri i njohur i futbollit, Dashmir Beari

luis alberto

Luis Alberto: Kam kërkuar largimin nga Lazio, nuk dua të marrë 1 euro më shumë nga ky klub

uefa nations

UEFA përditëson renditjen, Italia dhe Gjermania mund të përfaqësohen me 5 skuadra

roma

Roma feston fitoren ndaj Milanit me legjendën e Interit

Jurgen Klopp

“Nuk e dija që mund të luanim kaq keq…!”

INFO

NA NDIQ