Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

Picture of INA
INA

22/05/2024

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në finalen e madhe të Big Brother VIP Albania 3.

Romeo Veshaj së fundmi ka surprizuar Heidin duke i dhuruar një kërcim sensual.

Pasi kishin konsumuar darkën, prezantuesi iu afrua modeles duke e përkëdhelur dhe puthur.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=6eb22c6c-79c6-436b-8d0c-9e436e8c2b77

Më pas çifti kërcyen së bashku, ndërsa Heidi iu drejtuar aktorit duke qeshur: “mos më bëj këto skena, je shumë idiot”.

Por pavarësisht fjalëve të Heidit, Romeo nuk u ndal me kaq, ai ka hipur më pas në tavolinë ku dhe ka vazhduar kërcimin e tij.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9371b70d-0517-4cec-8826-b7a2e484a0e1

Para se të bënte këto skena me të dashurën, ai e ngacmoi edhe aktoren Egla Ceno.

Me këtë të fundit gjithashtu vallëzuan e bënë disa gjeste, me të cilat qeshën konkurrentët e tjerë.

TË FUNDIT
22 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
24 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

24 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
22 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ