Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

INA
INA

27/02/2024

Meritoni dhe Ilnisa, janë dy konkurrentë të formatit ‘BBV3’ të cilët kanë krijuar një romancë brenda shtëpisë.

Edhe pse çifti ka patur ‘ulje dhe ngritje’ në marrëdhënie, sidomos kohëve të fundit që pjesë e shtëpisë është bërë dhe një banore e re, Sara Karaj, mbrëmjen e djeshme dyshja është shfaqur në momente romantike me njëri-tjetrin.

Teksa përqafohen dhe puthen në shtrat, Ilnisa e quan Meritonin ‘dashuria e jetës sime.’

‘Si ka mundësi që ti je dashuria e jetës sime, si ka mundësi? Që më acaron nervat dhe dalin gjithmonë llafet e mia o zot i madh!’- u shpreh Ilnisa.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=38d8cf98-2130-4bd5-b1b5-928e541c212c

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ