Momenti epik kur roja e sigurisë shpëton Erdoganin nga grerëza (VIDEO)

ina-online
ina-online

17/11/2023

Liderët e rangut të lartë si duket “mbrohen mirë” nga anëtarët e sigurimit dhe më së miri e dëshmon një video e presidentit turk Recep Tayyip Erdogan që po bën xhiron në rrjetet sociale.

Presidenti turk ishte duke mbajtur një fjalim në parlament dhe në atë moment i ra një grerëz në shpinë.

Një nga rojet e sigurisë është afruar menjëherë, ia hoqi grerëzën nga shpina dhe më pas e shtypi me këmbë kur insekti ra në dysheme.

Kamerat kapën të gjithë momentin epik, derisa videoja u bë virale në internet.

Erdogan qëndronte pa lëvizur kur po jepte fjalimin e tij dhe me sa duket nuk e kishte vërejtur fare se çfarë po ndodhte mbrapa.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

biden-trump

Biden: Nuk jam i sigurt nëse do të kandidoja përsërsi, nëse Trump nuk do të ishte në garë

Putin

Putin mbërrin në Emiratet e Bashkuara Arabe

Zelenski

Ambasadorja e Ukrainës tregon arsyet pse Zelensky nuk iu drejtua Kongresit amerikan

europa_flamujt

Samiti BE-Kinë përballet me pengesa të mëdha

grat me te fuqishme

Forbes publikon listën e femrave më të fuqishme në botë, kryeson Ursula von der Leyen

An Ukrainian national flag flag waves over the center of Kharkiv, Ukraine's second-largest city, Friday, Feb. 4, 2022. The situation in Kharkiv, just 40 kilometers (25 miles) from some of the tens of thousands of Russian troops massed at the border of Ukraine, feels particularly perilous. (AP Photo/Evgeniy Maloletka)

Rusia gjatë natës ka lëshuar 48 drone mbi Ukrainë, rrëzohen 41

JIM townsend

Townsend: Nuk mendoj se do ketë shpërthim lufte në Ballkan

Benjamin Netanyahu

Netanjahu: Vetëm ushtria izraelite mund të çarmatosë Gazën

mexhiti arabi

Mexhiti: Maqedonia e Veriut dhe Emiratet e Bashkuara Arabe do të forcojnë bashkëpunimin në shëndetësi

INFO

NA NDIQ