Monika: Luizi do ta kishte më të vështirë fitoren para Ilirit, Donaldit, Arjolës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/05/2023

E ftuar në “Shqipëria Live”, ish banorja e BBV1, Monika Lubonja ka komentuar lojën e Luizit, ndërsa ka theksuar se ai do ta kishte shumë të vështirë përballë banorëve të edicionit të parë.

“Jo se nuk do të fitonte, por do ta kishte më të vështirë përballë, Ilirit, Donaldit, Arjolës. Në këtë edicion nuk ka pasur kundërshtarë”, tha Lubonja.

“Ata do të jenë të gjithë miq me njëri-tjetrin, sidomos me Luizin. Luizin erdhi si personazh, që kishte një zë të bukur, kishte një fytyrë të pastër, një djalë i thjeshtë…më pas mori skaletën në dorë”, shtoi aktorja.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

ilnisa meritoni

Meriton Mjekiqi: Dua shumë të kem një bebush me Ilnisën

arbenita

Arbenita Ismajli duket fantastike në fotografitë e fundit në Instagram (FOTO)

beatriks ramosaj

Beatrix konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Ja detaji që na paska shpëtuar

jetmiri big brother

Reagimi i parë i Jetmirit pas daljes: Kam pasur presion të jashtëzakonshëm

vesa arber

Ofendime dhe debat i ashpër/ Plas keq mes Vesës dhe Arbrit: Flet broçkulla, të ka mbaruar koha si opinionist

Big brother vip albania3

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP 3

INFO

NA NDIQ