Monika Salihu thotë se nuk do të jetë pjesë e Big Brother VIP Kosova: Do të nisem për në Gjermani

INA
INA

16/10/2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Monika Salihu, ka tash e sa javë që lakohet në media si një emër i mundshëm për t’u futur në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova.

Megjithatë, një gjë të tillë vet interpretuesja e hitit “Çika e boksierit” e ka mohuar.

Ajo përgjatë një interviste për emisionin Prive, tha se ka mbetur e habitur me të dëgjuar lajmin, pasi as nuk ka marrë ftesë për të qenë pjesë e BBVK.

“Kam parë se do të futem në Big Brother, unë sa e di do të nisem për në Gjermani, i kam punët e mia. Punoj atje, unë erdha këtu vetëm për të xhiruar dhe sa i përket Big Brother, as nuk më kanë thirrur”, tha Salihu.

Këngëtarja përndryshe këtë vit i është rikthyer më fuqishëm muzikës, duke ndërruar edhe zhanër, pasi ka zgjedhur të këndojë në rrymën popullore dhe folklorike.

Synimi i saj janë dasmat dhe ahengjet familjare, ndaj në disa intervista e ka cekur se nga viti i ardhshëm pret që të fillojë të këndojë në këto lloj eventesh.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ