Mos e humbni këtë koment të Valon Sylës për këngëtarin Blero (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

23/11/2023

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero, e ka rikonfirmuar dashurinë për të dashurën e tij misterioze, emrin e të cilës po e mban privat që prej hyrjes në këtë format televiziv.

Ai është shprehur i befasuar sesi në moshën që ka, ka arritur të dashurohet aq fortë.

“Unë me të dashurën time kam me të vërtetë dashuri të filmave, 45-vjeç dhe e dashuroj aq shumë, nuk është normal”, ka thënë Blero pos tjerash.

Mirëpo një koment i gazetarit Valon Syla, te ky lajm i Klan Kosovës, ka marrë shumë reagime deri tani dhe ai është si më poshtë:

‘Si filma porno apo dramë e triller… 

Me pas lidhje super skishe shku ne BBVKQ.’

TË FUNDIT
4 orë
Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin
12 orë
“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”
12 orë
Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)
17 orë
“O bionde...”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak
17 orë
“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

ME TE LEXUARA

12 orë
Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)
12 orë
“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”
4 orë
Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin
18 orë
Kush është biznesmenia që i ka rrëmbyer zemrën? Amos Zaharia e zbulon për herë të parë
17 orë
Arbana kështu surprizoi Eduartin në punë, nuk mungojnë momentet romantike

LEXO MË SHUMË

luiz-dea

Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin

FB_IMG_1716033612216

“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”

FB_IMG_1715869758166

Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)

Meriton Mjekiqi

“O bionde…”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak

meriton romeo

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

arbana

Arbana kështu surprizoi Eduartin në punë, nuk mungojnë momentet romantike

Amos Zaharia

Kush është biznesmenia që i ka rrëmbyer zemrën? Amos Zaharia e zbulon për herë të parë

efi dhedhes

Efi Dhedhes del haptazi: Ja kush e meriton të jetë fituesi i “BBV3”

sara bardhi

Ky është vendimi që kanë marrë Sara dhe Bardhi

INFO

NA NDIQ