“Mos e shiko klipin e ri”/ Rina zbulon bisedën me babanë

0

Rina Binaj dhe Sin Boy kanë prezantuar së fundmi projektin e tyre që mban titullin ‘Sari’. Muzika dhe teksti është realizuar nga dyshja ndërkohë klipi është realizuar në Shqipëri nga MAX Production.

Rina në këtë klip shfaqet në disa skena mjaft atraktive dhe provokuese. Në njërën prej tyre ajo shfaqet në pishinë me bikini, teksa vë në pah fizikun duke interpretuar këngën e e re.
Mes shumë komplimenteve që ka marrë për projektin e ri, Rina ka ndarë me ndjekësit në Instagram edhe një pjesë nga biseda e bërë me babanë pas daljes së klipit në YouTube.