“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

INA
INA

27/02/2024

Banori i ri Silvi, ishte shumë i afërt me Sarën në oborrin e shtëpisë, teksa edhe po zhvillonin një bisedë.

Silvi në bisedë e sipër shprehet që dëshiron ta ketë Sarën në shtëpi, pasi Sara është në televotim këtë javë.

Sara duket që i pëlqejnë këto fjalë dhe teksa i buzëqesh në shenjë mirënjohjeje, kërkon nga Silvi që të përqafohen, duke i thënë “hug, hug” (përqafim).

Silvi nuk ngurron të thumbojë duke i thënë se mos ka mundësi të bëhet Bardhi xheloz.

Ndërsa Sara me vendosmëri thotë që ta përqafojë sepse Bardhi nuk e ka problem.

Sara më tutje shprehet: “Unë jam njeri që gjithmonë e kam derën e hapur, unë ndoshta nuk vij e para, por nuk të pres me këmbët e para, kur ti vjen.”

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ