Mos vallë Lori konfirmoi që Ledioni do të moderojë Big Brother? (FOTO)

ina-online
ina-online

22/12/2023

Një postim i Lori Hoxhës me Ledion Ledion Liçon po komentohet shumë në rrjet edhe pas lajmeve që kanë qarkulluar se këtë vit moderimi i Big Brother i është besuar Liços.

Krahas fotos me Ledion Liçon, Lori shkruan” Mirëserdhe përsëri në rrjetet sociale Ledion Liço. Ke shumë për të ndarë dhe nëse tregohet i vëmendshëm, publiku ka shumë për të mësuar nga ti.

Ledionit thuhet se këtë vit i është besuar drejtimi i “BBV3”, por ende nuk ka asgjë zyrtare.

Ndërsa Arbana Osmani nuk ka bërë asnjë reagim për nisjen e spektaklit që për shumë vite i është besuar asaj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara l

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

INFO

NA NDIQ