Mot me diell dhe i ngohtë deri në 29 gradë

Picture of INA
INA

11/04/2024

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval nga 3 deri 9, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 23 deri 29 gradë Celsius, njoftojnë nga DPHM-ja.

Në Shkup mot me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri në mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të bie deri 8, ndërsa maksimalja do të arrijë deri 28 gradë Celsius.

Në ditët në vijim vazhdon periudha e motit me diell dhe të ngrohtë me vranësira lokale deri në mesatare. Deri të shtunën do të fryjë erë mesatare, herë pas here e përforcuar nga drejtimi verior.

TË FUNDIT
5 orë
Vendimi i OKB-së për Srebrenicën, Taravari: Të na kujtojë se liria e askujt nuk duhet cënuar
5 orë
Izet Mexhiti përshëndet vendimin e Asambles të OKB-së për Srebrenicën: Triumf i botës së qytetëruar
6 orë
Gashi: Me VMRO-në kemi biseduar për t’i përfunduar projektet shqiptare që janë nisur me vite
7 orë
U përpoqën, por nuk arritën – S’ka takim Siljanovska-Radev në Vatikan
8 orë
Stadiumi i Tetovës përplas Qeverinë me Komunën

ME TE LEXUARA

15 orë
Memetit iu caktuan masa kujdesi, deklaroi që nuk ka biseduar me gjykatësin që u kap në flagrancë duke marrë mito
9 orë
Kujt i takon legjitimiteti pas rivotimit? Sela: Edhe fituesi në kampusin shqiptar duhet të marrë mandat
14 orë
A do ta vazhdojë rrugëtimin politik në LSDM? Bytyqi: Takohem me të gjitha palët e arenës politike
8 orë
Spaskovski: Sjellja e partnerit të koalicionit, BDI-së, ka ndikuar në rezultatin e keq zgjedhor të LSDM-së
14 orë
Taravari: Ende nuk kam vendosur nëse do të jem ministër i Shëndetësisë

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari3

Vendimi i OKB-së për Srebrenicën, Taravari: Të na kujtojë se liria e askujt nuk duhet cënuar

izet mexhiti

Izet Mexhiti përshëndet vendimin e Asambles të OKB-së për Srebrenicën: Triumf i botës së qytetëruar

Afrim Gashi

Gashi: Me VMRO-në kemi biseduar për t’i përfunduar projektet shqiptare që janë nisur me vite

Screenshot_20240523-132104~2

U përpoqën, por nuk arritën – S’ka takim Siljanovska-Radev në Vatikan

bilall kasami stadium

Stadiumi i Tetovës përplas Qeverinë me Komunën

oliver spasovski

Spaskovski: Sjellja e partnerit të koalicionit, BDI-së, ka ndikuar në rezultatin e keq zgjedhor të LSDM-së

ziadin sela

Kujt i takon legjitimiteti pas rivotimit? Sela: Edhe fituesi në kampusin shqiptar duhet të marrë mandat

arber ademi

Si e humbi Fronti një deputet në Llërcë? Ademi: Nuk i pranojmë rezultatet! Ibrahimi: Ankesat të dërgohen në KSHZ

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

Pas dorëheqjes së Kovaçevskit, LSDM-ja fillon përgatitjet për zgjedhjen e liderit të ri

INFO

NA NDIQ