Mot me vranësira të ndryshueshme, temperatura deri 8 gradë

INA
INA

11/01/2024

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët, me erë të dobët, kryesisht nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura minimale do të lëviz nga -10 deri -3, ndërsa ajo maksimale nga 1 deri 8 gradë.

Në Shkup moti do të jetë pjesërisht i vranët dhe kryesisht i qetë. Temperatura minimale do të ulet deri -5, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri 3 gradë.

Siç njofton DPHM-ja, deri të dielën do të mbajë mot stabil dhe më i ftohtë me temperatura të ulëta të mëngjesit. Të premten dhe të shtunën do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi verior. Të hënën dhe të martën do të ketë rritje të vranësirave dhe reshjeve lokale.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

Ilir-Demiri-921x614

Demiri: nuk do të ketë incizime pa radhë, terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”

gordana-siljanovska-1392x899

Shkup: Gordana Siljanovska Davkova, kandidate për presidente e VMRO DPMNE-së

policia speciale maqedoni

Ish-kryetari i një komune në Maqedoni kapet nga policia si pjesë e një grupi kriminal

INFO

NA NDIQ