Moti me vranësira të ndryshueshme, temperatura deri në 15 gradë

Picture of INA
INA

30/11/2023

Moti sot me vranësira të ndryshueshme, paradite me paraqitje të mjegullës në disa lugina. Pasdite nga perëndimi vranësirat do të rriten dhe gjatë natës do të ketë kushte për reshje të dobëta të shiut. Gjatë ditës do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -4 deri në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 6 deri në 15 gradë, shkruan Alsat.

Edhe në Shkup moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme, paradite me paraqitje të mjegullës. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 0, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 11 gradë Celsiusë. /Alsat.mk

TË FUNDIT
18 minuta
Detektor-Anketë: Anëtarësimi i Maqedonisë në NATO rriti sigurinë, por nuk përshpejtoi rrugën për në BE
26 minuta
Të punësuarit në Pyjet e Maqedonisë tre muaj pa rroga
3 orë
Najçevska "godet" Siljanovskën: Udhëton me pasaportë Maqedonia e Veriut, shet budallallëqe
3 orë
Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë
3 orë
Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!

ME TE LEXUARA

12 orë
Fronti Europian parashtroi ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë
2 ditë
Vuçiq i dëshpëruar se pse Maqedonia votoi për Rezolutën për gjenocidin serb në Srebrenicë
1 ditë
LSDM gati për lider të ri, ja emrat e përfolur?
10 orë
Apasiev: Këta që po vijnë janë edhe më të këqinjë se BDI
2 ditë
Shtetasit e Maqedonisë së Veriut më të deportuarit nga Gjermania
1 ditë
Ditën kur mbushi 17 vite granata ia mori jetën Jonuz Zymberit (VIDEO)
5 orë
Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut
2 ditë
Australiani kapet në Ohër për grabitje

LEXO MË SHUMË

nato-mkd-zname

Detektor-Anketë: Anëtarësimi i Maqedonisë në NATO rriti sigurinë, por nuk përshpejtoi rrugën për në BE

IMG_2442

Të punësuarit në Pyjet e Maqedonisë tre muaj pa rroga

gordana siljanovska davkova

Najçevska “godet” Siljanovskën: Udhëton me pasaportë Maqedonia e Veriut, shet budallallëqe

xhevdet hajredini ali ahmeti

Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë

micotakis mitsotakis

Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!

arben taravari

Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re

mural shtepia shendetit kumanove

Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut

Dimitar-Apasiev-007-scaled

Apasiev: Këta që po vijnë janë edhe më të këqinjë se BDI

fronti evropian

Fronti Europian parashtroi ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë

INFO

NA NDIQ