Moti në Maqedoninë e Veriut

Picture of ina-online
ina-online

12/10/2023

Sot do të kemi mëngjes të ftohtë, ndërsa gjatë ditës do të ketë vranësira lokale dhe do të fryj erë e dobët nga jugu.

Temperatura minimale do të arrijnë deri në 3 deri 11 gradë, ndërsa temperatura maksimale do të arrij nga 23 deri në 28.

Deri në fund të kësaj jave do të mbajë mot me diell, me mëngjese të ftohta, kurse gjatë ditës relativisht i ngrohtë.

Të hënën pritet ndryshim i motit me reshje lokale shiu dhe ulje të temperaturës ditore.

TË FUNDIT
3 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
5 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
6 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
8 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
10 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

ME TE LEXUARA

12 orë
Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos
12 orë
Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”
12 orë
Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë
11 orë
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!
11 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

LEXO MË SHUMË

IMG_4368

Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe

herol-750x896

Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

INFO

NA NDIQ