Moti në Maqedoninë e Veriut

INA
INA

16/03/2024

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët, pasdite dhe në fund të ditës me reshje lokale të dobëta shiu në pjesët perëndimore dhe ekstreme lindore. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 6, kurse maksimalja do të arrijë nga 13 deri në 19 gradë.

Të dielën do të mbajë mot pjesërisht i vranët me reshje lokale shiu. Të hënën do të ketë stabilizim të përkohshëm, ndërsa të martën do të mbajë sërish vranësira të pjesshme me reshje lokale shiu. Temperaturat do të jenë pa ndryshime të mëdha deri të martën, ndërsa të mërkurën do të fryjë erë nga veriu dhe do të ketë rënie të lehtë të temperaturës ditore.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shkolla shqipe zvicer

Rreth 10 milionë euro të prindërve harxhohen për uniforma, fotografi dhe ushqime

lsm-sindikata780x439-1

LSM: Është e turpshme që në shekullin e 21-të të lutemi për pagë, ditët në vijim do të radikalizojmë protestën

open-balkan

A do të ndodh tërheqja nga Ballkani i Hapur, Osmani e paralajmëron

fatos-rushiti

BDI-së në sfond i buzëqesh opozita

BESIMI

Nënshkruhet Kodi për Zgjedhje Korrekte dhe Demokratike

hoxha555

Shaqiri: Komandat i përgjithshëm i UÇK-së për Maqedoni ka qenë Emrush Xhemajli, jo Ali Ahmeti

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Nga nesër rrjedh afati i fushatës parazgjedhore për zgjedhjet parlamentare

bujar osmani

Bujar Osmani i përgjigjet VLEN për rastin “Pacienti!

stevce jakimovski

Jakimovski: Do të parandalojë migrimin e specializantëve

INFO

NA NDIQ