Moti sot në Maqedoni

INA
INA

21/01/2024

Moti sot do të jetë pjesërisht me vranësira me diell, paradite vranësira në zonat jugore me mundësi për borë lokale. Vranësirat do të jenë të dobëta dhe mesatare dhe do të fryjë erë e fortë nga veriu. Temperatura minimale do të jetë -9, ndërsa ajo maksimale do të jetë 5 gradë.

Në Shkup mot i ftohtë dhe i ndryshueshëm me vranësira me diell. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Ndërsa temperaturat do të sillen nga -5 deri në 2 në gradë

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grubi ahmeti merko

Dega e BDI-së në Strugë a do ta pranojë Ziadin Selën si bartës të listës së përbashkët për deputetë, flet Shaqiri?

gazmend hoxha tasevski

Policia e Kosovës dhe e Maqedonisë së Veriut bashkë në luftën kundër krimit ndërkufitar

krenar lloga

Lloga: Gjykata të veprojë njëjtë edhe me rastet tjera ku ka pasur shkelje të afateve kushtetuese

Abdush Demiri

Abdush Demiri nga opozita shqiptare u zgjodh anëtar i KSHZ-së

Talat Xhaferi

VLEN: Talat Xhaferi tradhtoi universitetet shqiptare, edhe si kryetar kuvendi, edhe si kryeministër

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Parlamenti nuk votoi zgjatjen e vlefshmërisë së pasaportave të vjetra

lirim shabani jusuf ut

Universiteti i Tetovës dhe Agjencia e Barnave dhe Pajisjeve Mjekësore (MALMED), nënshkruan memorandum bashkëpunimi

Oher

Paralajmërime të rrejshme për bombë në disa objekte në Ohër

Mladen cadikovski

Çadikovski në “Poligraf”: Të mos lejojmë të keqpërdoremi, gazetarët të kontrollojnë informacionet që vijnë nga politikanët

INFO

NA NDIQ