Moti sot në Maqedoni

INA
INA

22/10/2023

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryjë dhe erë nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 23 deri në 28 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell, vranësira dhe erë të dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 14, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 26 gradë Celsiusë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_6922

Sela: Nuk mund të shesin opozitarizëm ata që 20 vite nuk u kujtuan për shqiptarët, dhe shkelin marrëveshjet

Mexhiti gashi kasami

Gashi, Kasami dhe Mexhiti bashkëbisedim me mërgimtarët në Zvicër

pendarovski-nato

Pendarovski: Maqedonia e Veriut është një vend i vogël me ambicie të mëdha klimatike

Dimitar Kovacevski

Kovaçevski: Me një sistem tatimor efikas dhe politika pozitive, sigurojmë stabilitet financiar të vendit

Arben Taravari

Taravari sqaron gjitha dilemat dhe akuzat, ASH është faktor, do të dij si të veprojë

arben taravari

Taravari: Bota është e polarizuar, mesazhet e Lavrov janë të pritshme

Screenshot_162

Skandal në Shkup! Një grua ua mundësoi dy burrave të kenë marrëdhënie seksuale me dy të mitura, më pas i xhiroi

Bilall Kasami

Kasami: Bujari e solli Llavrovin në Shkup që të flas kundër shqiptarëve dhe Kosovës

Zekiri muhamed

Zekiri duhet t’i kthejë mbi një milion euro

INFO

NA NDIQ