Moti sot në Maqedoni

INA
INA

30/10/2023

Moti sot do të jetë me diell, ndërkohë pasdite në pjesët jugperëndimore me vranësira mesatare. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi verior. Mëngjesi do të jetë i freskët, temperatura minimale do të jetë në interval prej 1 deri në 11, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 20 deri në 27 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe me erë të dobët. Temperatura minimale do të ulet në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 24 gradë Celsiusë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

Kovaçevski: Qeveria teknike është e rregulluar me Ligj, dihen ministritë që i takojnë opozitës

mickoski gerqec

LSDM: Skandal i ri, Mickoski në të njëjtën tavolinë me të arrestuarin për trafikim të 32 kilogramëve drogë nga Gërçeci

vmro-dpmne

OBRM-PDUKM: Talat Xhaferi është i padenjë për postin e kryeministrit

oliver spasovski

Spasovski: Inspektorët do të mbajnë përgjegjësi nëse vërtetohet se kanë shpërndarë informacione për vrasjen e Vanjës

Kovacevski

Kovaçevski: LSDM do të ketë kandidatin e saj për President

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI po mundohet ta kthejë Gruevskin në Shkup

default

Më së ftohti dhe më së shumti dëborë në Kodrën e Diellit

lsdm

LSDM: Mitreski kryetari i Kuvendit, Zeçeviq shef i shtabi zgjedhor

komisija-za-obrazovanie

Vazhdon debati i amandamenteve për propozim-buxhetin për vitin 2024

INFO

NA NDIQ