Moti sot në Maqedoni

INA
INA

18/11/2023

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe i ftohtë. Do të fryjë një erë e fortë deri në 80 kilometra në orë nga pjesa veriperëndimore e vendit.

Në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri 7, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 3 deri 12 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i qëndrueshëm, me temperaturat të ulëta të mëngjesit, ndërsa temperaturat ditore do të jenë në rritje.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Artan Grubi Izet Mexhiti

Mexhiti: Artan Grubi po luan kumar me fatin e shqiptarëve të Maqedonisë

billkasami

Kasami: Ta bëjmë edhe Maqedoninë shtet shqiptar

spital-804x380-696x329

Manoleva: Sistemi shëndetësor do të funksionojë pa pengesa gjatë kohës së Samitit të OSBE-së

joveski-1-696x464

Fillon procedura për zgjedhjen e prokurorit të ri publik në Maqedoni

joveski-1-696x464

Fillon procedura për zgjedhjen e prokurorit të ri publik në Maqedoni

IMG_6886

Aksident në rrugën Tetovë-Shkup, ndërroi jetë vajza e ish-ministrit shqiptar

Spitali_tetove-780x470-2

Ndalohet një punonjëse në Spitalin e Tetovës, ka inçizuar pacientë në mënyrë të paautorizuar

fatmir-besimi2

Besimi: Përmbushja e marrëveshjes për kryeministër shqiptar është investim në një të ardhme të përbashkët

Fatmir Besimi

A do të bëhet edhe kryeministër, ja çka thotë Besimi?

INFO

NA NDIQ