Moti sot në Maqedoni, temperatura deri në 38 gradë

Picture of INA
INA

17/08/2023

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare lokale dhe me erë të dobët deri mesatare nga veriu. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 12 deri në 20, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 30 deri në 38 gradë Celsius. Indeksi UV do të jetë 8, sipas DPHM.

Në Shkup do të mbajë mot kryesisht me diell me vranësira të vogla dhe me erë të dobët deri mesatare nga veriu. Temperaturat do të lëvizin nga 19 gradë në mëngjes deri në 36 gradë pasdite.

Nesër pritet mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryj erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

TË FUNDIT
5 orë
Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë? (FOTO)
14 orë
Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës
14 orë
Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t'ia dalin
15 orë
Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit
15 orë
Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia

ME TE LEXUARA

15 orë
Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia
15 orë
Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit
14 orë
Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t'ia dalin
14 orë
Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës
5 orë
Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë? (FOTO)
16 orë
Orhan Murtezani ministër për Integrime?
15 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

LEXO MË SHUMË

alternativa

Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë? (FOTO)

buka

Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës

studenti-univerzitet-sv-Kiril-i-Metodij-6

Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t’ia dalin

gruevski jankullovska

Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit

gruevskii

Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia

xhulijan smith

Ambasadorja amerikane në NATO, Smith flet për Maqedoninë e Veriut dhe sfidat e NATO-s

shaqir-fetahu

Kreu i BFI-së uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

orhan murtezi

Orhan Murtezani ministër për Integrime?

INFO

NA NDIQ