Moti sot në Maqedoni

Iliria News Agency
Iliria News Agency

30/04/2023

Moti sot do të jetë me vranësira mesatare, paradite në disa vende në pjesët perëndimore me reshje shiu, ndërsa pasdite dhe në mbrëmje me reshje lokale të rrëmbyeshëm dhe me bubullima të rralla në pjesën më të madhe të vendit.

Reshjet do të jenë më të shumta në pjesët perëndimore. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi juglindor.

Në Shkup me vranësira të pjesshme, pasdite me reshje të kohëpaskohshme mesatare deri të rrëmbyeshëm që do të vazhdojnë edhe gjatë natës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vmro-bdi

BDI: Mickoski injoroi Amerikën, injoroi Europën, po injoron edhe të ardhmen europiane të qytetarëve

foshnje bebe

Të dhëna alarmante/ Martohen vëlla e motër në Veles se u ngatëruan gjatë birësimit

zelensky tiran

Samiti i Ukrainës në Tiranë, kush janë liderët e rajonit që marrin pjesë

kuvendi-jashte-1024x681-1024x681-780x470-1-696x419-1

Seancë e Komisionit Parlamentar për Financim dhe Buxhet

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

vucic dodik

“Bota serbe” përmes Parlamentit të Malit të Zi

Bujar Osmani

Instituti “Arben Xhaferi”: Bujar Osmani ka shkelur ligjin shtatë herë radhazi brenda një viti duke i mbajtur të fshehura shpenzimet e tij si Ministër i jashtëm

Kamionet-1-520x360-1

Pasaporta më shpejt për shoferët e kamionëve dhe autobusëve

Qeveria talat xhaferi

Qeveria konstatoi dhe miratoi tekstin e Strategjisë kombëtare për zhvillim 2024-2044

INFO

NA NDIQ