Moti sot në Maqedoninë e Veriut

INA
INA

08/03/2024

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe periudha diellore. Do të ketë kushte edhe për reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë veriore.Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri 5, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri 14 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i ndryshueshëm dhe diell. Në disa pjesë të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

zgjedhje maqedoni

Fillon gara për deputetë, edhe pesë ditë fushatë presidenciale

bilall kasami kumanove

“Ju ka hyrë fesati, po përçahen çdo ditë” – Kasami thumbon Frontin Europian

zgjedhje maqedoni

Sot nisi fushata për zgjedhjet parlamentare

Screenshot_2024-04-17-23-01-56-446_com.facebook.katana-edit

Mesazhi i Rijad Shaqirit nga Likova: Kush ka frikë nga ujqërit, nuk futet në mal

bujar osmani

Bujar Osmani: Kam më shumë informacione për sulmin në Banjskë, do të kërkoj dalje nga “Ballkani i Hapur”

ziadin sela

“Jo 61, por 50, 48 e më pak deputetë mund të marrë VMRO-ja”, thotë Sela

taravarilikove

Taravari: Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës

Ali Ahmeti fronti

“Jo Kina, jo Korea” – Ali Ahmeti: Nuk ka alternativë tjetër përveç anëtarësimit në BE

IMG_1212

Fatmir Dehari nga Kërçova: Rini, ju jeni mrekullia dhe motivi për të vazhduar para

INFO

NA NDIQ