Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Picture of ina-online
ina-online

09/06/2023

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut në pjesët veriore dhe lindore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 16, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 21 deri 30 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë me diell dhe reshje lokale të shiut.

TË FUNDIT
3 orë
Murati: Shpresoj që një ditë do të flas në gjuhën turke në këtë Kuvend
3 orë
MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!
3 orë
NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve
6 orë
Pse e ashtuquajtura “Marrëveshja e majit” nuk paraqet obligim juridik ndaj askujt?
7 orë
Saranda Imeri Stafai përcjell një porosi nga Kuvendi

ME TE LEXUARA

10 orë
Bexheti: Po krijohet një qeveri pa legjitimitet etnik!
3 orë
NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve
10 orë
Spasovski: Nuk ka projekte të reja në programin e qeverisë së re, por projekte që duhet të përfundojnë
3 orë
MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!
10 orë
Azizi: Në vitin 2016 ra regjimi i Gruevskit, sot po bie regjimi i Ali Ahmetit (VIDEO)
3 orë
Murati: Shpresoj që një ditë do të flas në gjuhën turke në këtë Kuvend
9 orë
Derisa Kuvendi po debaton për Qeverinë e re, kryeministri Xhaferi nën hije duke u freskuar (FOTO)
15 orë
Zjarri në afërsi të Kërçovës ende aktiv

LEXO MË SHUMË

IMG_3504

Murati: Shpresoj që një ditë do të flas në gjuhën turke në këtë Kuvend

IMG_3503

MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!

NORTH MACEDONIA IDENTITY 1

NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve

Halim-Hyda

Pse e ashtuquajtura “Marrëveshja e majit” nuk paraqet obligim juridik ndaj askujt?

Saranda Imeri

Saranda Imeri Stafai përcjell një porosi nga Kuvendi

IMG_3485

Aleanca Demokratike Boshnjake dhe Këshilli Kombëtar Boshnjak ngrisin kallëzim penal kundër Ivan Stojiljkoviqit

ilir veseli saraj

Saraji me u.d. kryetar komune, ja kush e zëvendëson Blerim Bexhetin

halil snopce

Snopçe: Qeverisja e BDI-së e la Maqedoninë e Veriut vendin më të korruptuar dhe jodemokratik në Evropë

imerlije saliu

Imerlije Saliu: Prioritet i kësaj qeverie është avancimi i politikave sociale, lufta kundër varfërisë!

INFO

NA NDIQ