Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Picture of ina-online
ina-online

03/06/2024

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe me paraqitje lokale të shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullima. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 11 deri në 18, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 27 deri në 34 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme, me diell dhe me erë të dobët deri mesatare nga jugu. Temperatura minimale do të zbresë deri në 16, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 31 gradë Celsiusë.

TË FUNDIT
13 sekonda
Kalojmë në veprim!
12 minuta
Durmishi: Po nisim një proces të ri të rimëkëmbjes ekonomike
19 minuta
Arben Fetai: Këto janë prioritetet dhe katër shtyllat e VLEN në Qeverinë e re
39 minuta
Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë
57 minuta
EVN Home në Maqedoni pranon ofertën e EMV-së

ME TE LEXUARA

1 ditë
Ndërron jetë një ushtar profesionist 25-vjeçar në poligonin “Krivolak”
3 orë
Gruevski: Asnjëherë nuk kam menduar se duhet të ndryshojmë emrin
24 orë
Kasami në takim me Vanhoutte: Plan ambicioz për rrugën eurointegruese të RMV-së
39 minuta
Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë
20 orë
Paga mesatare neto në muajin prill ka qenë mbi 41 mijë denarë

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1718965756133

Kalojmë në veprim!

4a80d4fb-369e-4972-951f-6704aa84eccf

Durmishi: Po nisim një proces të ri të rimëkëmbjes ekonomike

IMG_3408

Arben Fetai: Këto janë prioritetet dhe katër shtyllat e VLEN në Qeverinë e re

kasami

Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë

evn-1

EVN Home në Maqedoni pranon ofertën e EMV-së

VLEN_Ministrat-

Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë

policia-maqedonise-598x330

Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja

Angela Ageler

Ambasadorja amerikane kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri

gjarper

Rasti i parë i kafshimit nga gjarpri në Shkup

INFO

NA NDIQ