Moti sot në Maqedoninë e Veriut

INA
INA

2 Korrik, 2023

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe jostabil me reshje të shiu dhe stuhi.Në disa vende reshjet e shiut do të jetë edhe në formë të breshëri.

Temperatura minimale do të jetë nga 14 deri 20 gradë celsius, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 25 deri 32 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i ndryshueshëm me periudha të diellit dhe me reshje të shiut, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri 29 gradë celsius.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-22-00-08-01-741-edit_com.facebook.katana

Ndërron jetë Musadik Pajaziti i Grupit të Kumanovës

Screenshot_2023-09-21-23-35-55-588-edit_com.facebook.katana

Ringjallet “Ilirida”

higjiena komunale shkup protest

Këshilltarët e ASH-së rrëzojnë vendimin e Maznevës, rikthejnë në punë punëtorët e NPK “Higjiena Komunale” Shkup

IMG_5173

Kasami takim me Lazim Destanin, çka u dakorduan?

policia-1-1-1392x766

Dramë në Shkup: Përleshen fizikisht dy kinezë

harta-komunat-shqiptare-maqedoni

“Struga dhe Çairi më së paku premtime të mbajtura”/14 komuna shqiptare “nën thjerrën” e IDEA-s

IMG_5172

Fronti Evropian? – Hoxha: Nuk duhet hedhur si ide, jemi të hapur të bisedojmë!

IMG_5169

Taravari: Aleanca ka besueshmëri stabile në elektorat

IMG_5171

Spitali i Kumanovës me drejtore të re

INFO

NA NDIQ